خدمات

آیا نیاز به مشاوره در زمینه ارایه خدمات فناوری دارید؟

طراحی سایت

امروزه داشتن یک وب سایت به تنهایی نمی تواند کمکی به کسب و کار نماید، بلکه باید وب سایت قابلیت جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری را داشته باشد. طراحی سایت با متدهای جدید و روانشناسی مشتریان و مخاطبان شما جهت تبدیل حداکثری بازدید کنندگان به مشتری از اهداف کلی شرکت هشت بیت می باشد.

طراحی اپلیکشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل نسخه اندروید و نسخه IOS یکی از خدمات نوین هشت بیت می باشد. طراحی موبایل اپیکیشن باعث رشد بهتر سایت شده و به طور مستقیم در افزایش فروش موئثر است.

سئو و بهینه سازی

ما پس از بررسی سایت به ارائه راه حال هایی جهت بهبود کیفیت جستجو در گوگل و سایر موتور های جستجو می پردازیم و پس از چند ماه شما تغییرات را به وضوح ملاحظه خواهید کرد. در حقیقت می توان گفت بهترین و کم هزینه ترین روش برای جذب بازدید کننده و افزایش آمار سایت بهینه سازی می باشد.

کمپین تبلیغات و بازار یابی اینترنتی

راه اندازی کمپین های تبلیغاتی منجر به برندینگ اینترنتی شده و در نهایت منجر به فروش بیشتر و یا معرفی گسترده تر خدمات در سطح اینترنت می شود. کمپین باید متناسب با نوع فروش بوده و امکان رصد نتایج وجود داشته باشد.

 • طراحی رابط کاربری

  طراحی رابط کاربری

  رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) از موضوعات جذاب و در عین حال بسیار ضروری در طراحی وب سایت است. در واقع UI صرفا نشان دادن چیزهای قشنگ و خوش رنگ و لعاب نیست! کار اصلی UI آماده کردن سیستمی برای کاربر است تا بتواند به کمک آن با محصول یا خدمت تعامل برقرار کند و UX به تجربه و احساس کاربر هنگام استفاده از محصول یا خدمت گفته می شود. باید توجه داشت که UI و UX مکمل یکدیگر هستند.

 • طراحی وب سایت های داینامیک

  طراحی وب سایت های داینامیک

  طراحی سایت‎های اینترنتی به دو شیوه داینامیک و استاتیک صورت می‎پذیرد. در طراحی سایت استاتیک، تمامی عناصر بر بستر فایل‎های HTML انجام و بصورت مستقیم بر روی سرور قرار می‎گیرد. ورود و تغییر محتوا و اطلاعات در سایت های استاتیک، نیازمند دانش فنی است و توسط شرکت طراح صورت می پذیرد، اما در طراحی وب سایت داینامیک ، تغییرات توسط مدیر سایت و بدون نیاز به داشتن دانش عمیق فنی انجام پذیر است. امروزه طراحی سایت به شیوه استاتیک، بسیار محدود شده است و هم اکنون تنها برای سایت‎هایی استفاده می‎شود که بعدها اطلاعات آن تغییر و بروز رسانی نخواهد شد.

 • طراحی وب سایت سفارشی

  طراحی وب سایت سفارشی

  وب سایت‌های اختصاصی و سفارشی مانند خانه‌هایی هستند که دقیقاً مطابق با نیاز صاحب خانه طراحی شده است. در صورتی که تمایل دارید وب سایت شما دقیقاً مطابق با نقشه و نیاز شما طراحی شود – و هیچ اطاقی خالی نماند – و یا وب سایت بزرگ و پیچیده ای مد نظرتان دارید که بسته‌های پیشنهادی ما قادر به رفع نیاز شما نیستند، ما طراحی وب سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. وب سایت‌های اختصاصی اصولاً وب سایت‌هایی با عملکرد خاص هستند که نیاز به کد نویسی و طراحی از ابتدا دارند…

 • طراحی انواع پورتال کاربری

  طراحی انواع پورتال کاربری

  پرتال (potal) به معنی درگاه است و در اصطلاح وب به مجموعه صفحات و مطالبی گفته می‎شود که تحت سطوح دسترسی خاصی قرار دارند. به بیان دیگر پرتال درگاهی است که کاربر (با هویت مشخص) از طریق آن می‎تواند به اطلاعات خاصی دسترسی داشته باشد.

 • طراحی وب اپلیکیشن

  طراحی وب اپلیکیشن

  وب اپلیکیشن (web application) یک نرم افزار است که با استفاده از مرورگر وب و از طریق شبکه (مانند اینترنت یا شبکه های محلی) قابل استفاده است. وب اپلیکیشن ها اصولاً مبتنی بر محتوا نیستند و در آنها ”عملکرد” حرف اول را می زند. برای مثال سرویس Gmail یا سرویس Google Docs از معروف ترین وب اپلیکیشن های دنیا هستند.

 • طراحی اپلیکشن موبایل

  طراحی اپلیکشن موبایل

  امروزه روند رو به رشد و نفوذ موبایل‌ها و تبلت‌ها به گونه‌ای بوده است که حالا جزء جدایی ناپذیر زندگی افراد مختلف شده است. روند رکود بازار جهانی کامپیوترهای شخصی تقریباً همزمان با ورود موبایل‌های هوشمند و رونق آن‌ها شروع شد. این در حالی است که این رکود بر سرمایه گذاری بر روی نرم افزارهای کامپیوتری نیز تأثیر داشته است و لزوم سرمایه گذاری بر روی نرم افزارهای موبایل بیش از پیش احساس می‌گردد.

  تهیه گزارش و راهنمای سئو

  خدمات بهینه سازی وب سایت فقط و فقط به سایت‌هایی تعلق می‌گیرد که بعد از تهیهٔ گزارش و راهنمای بهینه سازی وب سایت دارای حداقل استانداردهای شروع بهینه سازی باشد و به تأیید کارشناسان سئو رسیده باشد.

  کمپین تبلیغاتی

  تبلیغات موثر، تبلیغاتی است که با برنامه ریزی و امکان رصد نتیجه به همراه باشد.

  طراحی قالب ایمیل

  طراحی یک قالب ایمیل زیبا و استاندارد با قابلیت نمایش در تمام سرویس های ایمیل تنها با دانش کد نویسی امکان پذیر نیست!

  سئو و بهینه سازی وب سایت

  شما هم می توانید خدماتتان را در بهترین سرقفلی دنیای مجازی عرضه کنید در حالی که یک هزارم قیمت چنین سرقفلی ای را راستهٔ بازار نمی پردازید!