درباره ما

شرکت توسعه فناوری اطلاعات هشت بیت افزا با نام تجاری هشت بیت در سال 1397 با هدف توسعه کسب و کارهای کوچک و راه اندازی استارت آپ های تحت وب فعالیت خود را آغاز نمود. موسسین این شرکت با بیش از 15 سال تجربه در حوزه های مختلف صنعت IT توانستند با تحلیل نیازهای بازار در این زمینه را رصد نموده، و بخشهایی از این بازار که مورد نیاز قشر مدیران در حوزه کسب و کارهای کوچک است را شناسایی و اقدام به مشاوره و راهنمایی در این زمینه نمایند.

چرا ما را انتخاب میکنند؟

 • طراحی سفارشی

  هر پروژه منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی ما آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک وب‌سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای منحصربفرد شما باشد. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. چرا که ما می توانیم هر طراح و ایده ای را به یک وب سایت تبدیل کنیم.

 • شوق و علاقه

  در سایت کد طراحی با شور و انگیزه انجام می شود. برای ما هر پروژۀ طراحی وب سایت به منزله چالشی برای خلق یک وبسایت فوق العاده و متفاوت است! بنابراین شما در نهایت یک طراحی پرشور و جذاب به همراه یک سیستم مدیریت محتوای ساده و کارآمد خواهید داشت. سیستمی که به شما اجازه می‌دهد خودتان به راحتی مطالب قدیمی را ویرایش و مطالب جدید را اضافه کنید.

 • آخرین فناوری

  خلاق بودن کافی نیست. شما باید وب‌سایت خود را به فناوری‌های روز دنیا تجهیز کنید و استانداردهای بین‌المللی را دنبال کنید. تیم ما همواره در حال بروزرسانی دانش و تجهیزات خود است تا بتواند سایتی را برای کارفرما طراحی نماید که دارای یک طراحی سایت سبک و سریع باشد، اصول سئو در آن رعایت شده باشد و به راحتی بتواند مسیر موفقیت را بپیماید.

 • سازگاری

  وب سایت شما باید با هر مرورگر یا دستگاهی که قابلیت وب‌گردی دارد سازگار باشد. وب سایت های امروزی می‌بایست با هر دستگاه و در هر اندازۀ صفحه‌ای بدون خطا بارگذاری شوند. این شامل مرورگرهای مدرن، گوشی‌ها، تبلت‌ها و … می‌شود. ما با ایجاد یک طراحی سایت واکنشگرا از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنیم و کاری می‌کنیم که تمامی کاربران از وب‌سایت شما راضی خواهند بود.

  محمد مهدی صباغ زاده

  محمد مهدی صباغ زاده

  مدیر عامل

  کارشناس ارشد فناوری اطلاعات (تجارت الکترونیک)

  علی شیخ زاده

  علی شیخ زاده

  گرافیست

  کارشناس کامپیوتر (نرم افزار)

  آرام عسکری

  آرام عسکری

  وب مستر

  کاردانی فناوری اطلاعات (اینترنت)

  مرتضی عباسی

  مرتضی عباسی

  کارشناس فروش