آیا می دانید که می توانید در استوری های اینستاگرام موسیقی بازی کنید؟ موزیک در استوری!!!

تابستان گذشته اعلام شد، “برچسب موسیقی” اینستاگرام برای فیلم و عکس کار می کند و به شما این امکان می دهد هزاران موزیک در استوری متناسب با روحیه خود را انتخاب کنید!!! همه چیز از استیوی واندر گرفته تا بیلی الیش! به علاوه در خبرهای اخیر، اینستاگرام تازه اعلام کرده است که بزودی می توانید اشعار خود را به موسیقی در داستان های خود اضافه کنید! با بیش از 500 میلیون نفر که هر روز از استوری های اینستاگرام استفاده می کنند، دیدن راه های خلاقانه استفاده مارک ها و مشاغل از این ویژگی جدید جذاب است.


نحوه اضافه کردن موزیک در استوری اینستاگرام

کافیست مراحل زیر را دنبال کنید و با برچسب موسیقی اینستاگرام آشنا شوید و از قابلیت موزیک در استوری استفاده کنید. ابتدا آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را در iOS یا Android دانلود کنید. پس از به روزرسانی برنامه، یک بار از اکانت خود خارج شوید و دوباره وارد شوید. با ضربه زدن روی نماد دوربین در بالای صفحه اصلی خود، به استوری اینستاگرام بروید. پس از گرفتن عکس یا فیلم، روی دکمه برچسب در بالای صفحه کلیک کنید و سپس برچسب موسیقی  را بزنید.

این کتابخانه موزیک اینستاگرام را باز می کند که در آن هزاران موسیقی برای انتخاب پیدا خواهید کرد. می توانید یک موزیک خاص را جستجو کنید، یا می توانید بر اساس روحیه، ژانر یا آنچه محبوب است مرور کنید و به عنوان موزیک در استوری خود استفاده کنید.

می توانید قبل از افزودن موزیک در استوری خود، روی دکمه پخش ضربه بزنید تا پیش نمایش را بشنوید. وقتی از انتخاب موسیقی خود راضی هستید، می توانید آن بخش مورد نظر از موزیک را انتخاب کرده تا قسمت دقیقی را متناسب با استوری خود جدا کنید.

همچنین می‌توانید مدت زمان پخش موسیقی را انتخاب کنید. (حداکثر ۱۵ ثانیه است)

اگر اشعاری برای آهنگی که انتخاب کرده اید در دسترس است، باید به طور خودکار متن آهنگ روی صفحه شما ظاهر شوند.

فونت متن آهنگ

سپس می‌توانید فونت‌ها و طرح‌های مختلفی را برای آنها انتخاب کنید و می‌توانید بخشی از آهنگ مورد نظر برای پخش را ویرایش کنید. زمانی که استوری شما را تماشا می‌کنند، می‌توانند برای خواندن اطلاعات بیشتر در مورد این هنرمند یا گوش دادن به موزیک های بیشتر، به متن ترانه ضربه بزند.

سپس، می توانید قبل از انتشار موزیک در استوری، برچسب مورد نظر را به دلخواه تغییر دهید. اکنون شما آماده هستید تا به طور معمول در استوری های اینستاگرام پست کنید. همچنان میتوانید GIF، نظرسنجی، هشتگ یا هر چیز دیگری را که می خواهید کنار موسیقی در استوری خود اضافه کنید.

گوشی های ios

اگر از iOS استفاده می‌کنید، می‌توانید قبل از گرفتن فیلم یا عکس خود، آهنگی را انتخاب کنید. وقتی در دوربین استوری اینستاگرام هستید، فقط به حالت ضبط به عنوان “Music” بروید. از اینجا، مشابه اندروید است. فقط یک آهنگ جستجو کنید، قسمت دقیقی را که می‌خواهید برای عکس یا فیلم خود انتخاب کنید و هنگام پخش آهنگ در پس زمینه، استوری خود را ضبط کنید. در اینجا چند مورد دیگر در مورد موسیقی جدید در ویژگی‌های استوری اینستاگرام وجود دارد:

کدام کشورها به استیکر موسیقی دسترسی دارند؟

در اطلاعیه مطبوعاتی اینستاگرام، اظهار داشتند که ویژگی جدید برچسب موسیقی ( موزیک در استوری ) فقط در کشورهای منتخب موجود است. طبق گفته نویسندگان در TechCrunch این کشورهای خوش شانس شامل استرالیا، نیوزلند، فرانسه، آلمان، سوئد، انگلیس و ایالات متحده هستند. معلوم نیست چه زمانی سایر کشورها به برچسب موسیقی  دسترسی پیدا خواهند کرد، اما مطمئناً وقتی تغییر کند، برای شما را پست خواهیم کرد!

چه نوع موسیقی برای انتخاب وجود دارد؟

کتابخانه موسیقی اینستاگرام پر از هزاران آهنگ و هنرمند مانند Bruno Mars ، Dua Lipa ، Calvin Harris و Guns N ‘Roses است – به لطف همکاری اخیر فیس بوک با برچسب های ضبط.

در نهایت شما می توانید برای صرفه جویی در وقت، اینستاگرام خود و دیگر شبکه های اجتماعی را از طریق سایت هشت پلاس مدیریت کنید.

منبع: هشت پلاس